Ons Team - De Toyboys

ONS TEAM!

Welkom op onze website. Ons team van toyhunters helpen je graag bij het zoeken naar specifieken speelgoed classics om je verzameling compleet te maken.Samen speuren wij alle tweedehands markten, rommelschuren en kelders af naar dat ene speciale figuurtje of playset. Op deze site staan hun mooiste vondsten en schatten. Heb je iets waarnaar je zoekt laat ons weten. Wanneer we wat tijd over hebben maken een nieuwe afleveringen voor de "De Toyboys" een online YouTube internet tv-programma. Vol met unboxings, events, vonsten en eerste hulp bij toy problemen. We wensen je veel plezier op deze site. Toytasic!

Naam: Qwintijn Manders

Leeftijd: 34

Beroep: Toyhunter

Verzamelt: Transformers

Fav. Toy: Optimus Prime G1

Naam: Michel Van Staveren

Leeftijd: 38

Beroep: Toyhunter

Verzamelt: He-man

Fav. Toy: Mosquitor

Naam: Pieter Kamp

Leeftijd: 38

Beroep: Toyhunter

Verzamelt: Real Ghostbusters

Fav. Toy: Egon Spengler